Ana sayfa » Gezilecek Yerler » Antalya Plajları ve Antalya Koyları [EN GÜZEL PLAJLAR]

Antalya Plajları ve Antalya Koyları [EN GÜZEL PLAJLAR]

Antalya plajları, Antalya koyları ve Antalya halk plajları ile her yıl yerli veya yabancı fark etmeksizin milyonlarca turisti ağırlar. Antalya’nın en güzel koyları, dünyadaki birçok koydan çok çok daha büyüleyicidir. Ayrıca Antalya’nın en güzel plajları, dünyada birçok tatil sever tarafından bilinen plajlardır.

Plaj ve koy yönünden son derece zengin olan Antalya, plajlara ve koylara ulaşım konusunda da size birçok imkan sağlar. Antalya’nın ilçelerindeki koylar ve plajlara, Antalya Otogarı’ndan kalkan ilçe otobüsleriyle kolaylıkla ulaşılabilir. Antalya’nın merkez plajları ise şehir içi otobüsleriyle kolaylıkla bulunabilir. Bu yüzden Antalya, Akdeniz’in keyifli sularının tadını çıkarabileceğiniz en güzel illerimizden biridir.

Antalya’nın tatil konusundaki en önemli avantajlarından biri, yardımsever halkıdır. Kendi kendinize “Antalya halk plajına nasıl gidilir?” veya “Antalya Konyaaltı Plajı’na nasıl gidilir?” sorularını sorup, endişelenmenize gerek yoktur. Antalya’da herhangi birine bu soruları sorduğunuz zaman sizi en kolay şekilde yönlendirir.

Antalya Plajları ve Antalya Koyları

Antalya plajları ve koyları, temizlik bakımından da ülkemizin sayılı tatil yerleri arasında gösterilebilir. Antalya Büyükşehir Belediyesi ve diğer ilçe belediyeleri, halk plajlarının ve koylarının bakımı konusunda büyük çaba sarf ederler. Bu yüzden temizlik konusunda rahatsız olacağınız herhangi bir durum meydana gelmez.

Turizm sezonun deniz ve koylarda belirli bir süre yoğunluk yaşanabilir. Bu durum sizi kesinlikle endişelendirmemelidir. Antalya ilçelerindeki plajlar ve koylar, bu tür yoğunluk durumlarında sizin için iyi alternatifler sunar. Ayrıca Antalya’nın hangi bölgesinde olursanız olun, mutlaka bütçenize uygun bir otel bulmanız söz konusudur. Peki, Antalya’da hangi ilçelerde tatil yapılır? Antalya’da nerelerde tatil yapılmalıdır? Antalya’nın en sakin koyları ve plajları hangileridir? En güzel Antalya plajları ve koyları nerededir? Gelin ilçe ilçe giderek bu soruları cevaplayalım.

Antalya Kaş Plajları ve Kaş Koyları

Antalya plajları ve koyları konusunda Kaş, size tahmininizden de fazla seçenek sunar. Üstelik seçeneklerin fazla olması, yoğunluğun da en aza inmesine neden olur. Ayrıca Kaş, tarihi açıdan da zengin bir ilçe olduğu için hem antik dönemlere inmek isteyenlerin hem de deniz keyfi yapmak isteyenlerin mutlaka uğraması gereken bir ilçedir.

Kekova

antalya plajlarıAntalya Kaş koy ve plajları denildiği zaman akla ilk olarak Kekova gelir. Kekova, yakın dönemin değil, milattan önceki dönemde de popüler olan bir yerdir. Kekova’da denize girerseniz, antik kalıntılarla karşılaşmanız durumunda şaşırmamanız gerekir. Türkiye’nin batık tek antik kenti Kekova’da yer alır. Ayrıca suyun son derece berrak olması, Kekova’da antik kentten kalıntılarla karşılaşmanıza neden olur. Tatilin ve tarihin bir numaralı adresi olan Kekova, Antalya’da mutlaka gidilmesi gereken koy ve plajların başında yer alır.

Kaputaş Plajı

antalya plajlarıAntalya plajları ve koyları
arasında sizi en heyecanlandıracak plajlarında başında Kaputaş Plajı yer alır. Bu plaj, turkuaz mavisi sularıyla ünlü bir plajdır. Plajın çakıl ve kum karşımı bir yapıda olması sizi biraz rahatsız edebilir ancak bu plajda yüzmeye başladığınız andan itibaren, çakıl sorununuzun aklınızdan çıkmasına neden olur. Bu plajda suyun keyfi bambaşkadır ve ziyaretçilerini de bir sürpriz beklemektedir. Plajda Mavi Mağara isimli bir mağara vardır ve bu mağara anlatılanlara göre eskiden fok balıklarının yaşama alanıdır. Mağaraya yüzerek gitmek riskli olabilir bu yüzden mağaraya düzenlenen tekne turlarını tercih etmenizi önermekteyiz.

Patara Plajı

antalya plajlarıPatara Plajı, Türkiye’nin en önemli plajlarından biri olarak bilinirken, dünyada da bu önemi korumaktadır. Caretta carettaların yumurtlama alanı olan Patara Plajı, yılın belli bir döneminde insan trafiğine kapatılır. Sonrasında ise Patara Plajı’nın keyfini rahatlıkla çıkarabilirsiniz. Patara plajında deniz rengi ve kumsalın güzelliği, içinizin kıpır kıpır olmasına neden olur. Çölün içinde deniz olduğunu düşünürseniz, Patara Plajı’nın da ne denli mucizevi görüntüye sahip olduğunu ancak bu şekilde anlayabilirsiniz.

Gökkaya Koyu

antalya koylariKaş ilçesinin en özel koylarından biri olan Gökkaya Koyu’na yalnızca tekne turları vasıtasıyla ulaşabilirsiniz. Koyda yüzebilmeniz için kuzey girişini tercih etmenizi öneririz. Kayalıklar bölgede ciddi bir risk teşkil etmektedir. Bu yüzden kuzey girişi, herkes tarafından kullanılan ve daha az risk taşıyan bir giriştir. Gökkaya sizi suyu ve doğasıyla büyüleyecektir ancak bölgedeki eski korsan mağarasına da mutlaka gitmelisiniz. Mağaranın içinde yüzmeli ve o hissiyatı yaşamalısınız. Ayrıca bölgede birçok antik eser ve kalıntı da zihninizde kalıcı yer etmek için sizi beklemektedir.

Limanağzı

antalya plajlarıAntalya plajları ve koyları
konusunda farklı bir deneyim yaşamak istiyorsanız, Limanağzı tam siz göre diyebiliriz. Bölgede 3 koy yan yana yer almaktadır ve bu yüzden manzarasının nefis olduğunu söylemek mümkündür. Antalya’da mutlaka gidilmesi gereken koylar araştırması yapıyorsanız, 3 koyun keyfini birden yaşamanız için Limanağzı bölgesine mutlaka gitmenizi önermekteyiz.

Antalya Demre Plajları ve Demre Koyları

Antalya’nın küçük ama kendine has doğal güzellikleri olan Demre ilçesi, Antalya’da mutlaka gidilmesi gereken plajlardan birkaçını içerisinde barındırır. Demre, bölgede deniz keyfini en sakin yaşayabileceğiniz yerlerden biridir. Bu yüzden tatil sezonunda Antalya’nın her yerinde kalabalıktan sıkıldıysanız, mutlaka Demre’yi görmenizi önermekteyiz.

Sülüklü Plajı

Antalya plajları ve koyları
hakkında araştırma yapıyorsanız, Sülüklü Plajı’na da mutlaka bir göz atmanızı önermekteyiz. Sülüklü Plajı, 5 km uzunluğunda kumsala sahiptir. Bu nedenle kumsalda deniz ziyafeti çekmek isteyen kişiler için harika bir yerdir. Kumsalın sonunda ise meşhur Likya Yolu bulunmaktadır. Bu yolu da mutlaka ziyaret etmenizi ve bölgenin doğasını arkanıza alarak fotoğraf çekmenizi önermekteyiz. Sülüklü Plajı, Antalya koyları ve Plajları arasında dalga konusunda biraz daha zengindir. Dalgalar nedeniyle denizin tam keyfini çıkaramayabilirsiniz ancak plajın son derece sakin olması, büyük bir avantajdır.

Çayağzı Plajı

Antalya kamp yapılacak yerler veyahut mutlaka kamp yapılması gereken yerler listesinde zirveyi zorlayacak bir yer olan Çayağzı Plajı, aynı zamanda Myra Antik Kenti’nin limanı olarak bilinir. Tarih ve doğa ile iç içe bir şekilde tatil keyfi yapmak istiyorsanız, mutlaka bu plajı tercih etmelisiniz. Ayrıca Çayağzı Plajı’nın yan tarafında bulunan alan, kamp severler için son derece ideal. Tekne turlarına katılarak bölgenin antik bölgelerini ziyaret edebilirsiniz. Ayrıca bu plaja girişin ücretsiz olması başka bir avantajıdır.

Antalya Finike Plajları ve Finike Koyları

Antalya plajları ve koyları içerisinde en enteresan görüntülerle Finike ilçesinde karşılaşabilirsiniz. Kumsalların ve koyların doğal hallerinin halen daha bozulmamış olması sizi fazlasıyla şaşırtacaktır. Hatta bazı koyların insan eliyle özel olarak tasarlandığını düşünebilirsiniz ancak bu koylar tamamen doğal. Bu yüzden mutlaka Finike koyları ve Finike plajları seyahatinizin bir parçası olmalıdır.

Andrea Doria Koyu

Finike koyları ve plajları arasında direkt olarak ilk sıraya Andrea Doria Koyu’nu yazmalısınız. İlk gittiğinizde sadece kayalıklar ve sizden fazlasıyla alçakta olan bir deniz görebilirsiniz. Bu sizi aldatmasın! Hemen bölgede bir tekne turu bulmaya çalışın ve tekne size koyu gezdirirken, nerede yüzmeniz gerektiğine dair planlarınızı yapın. Ayrıca bölgede çok sayıda Caretta caretta görebilirsiniz. Akdeniz foklarının da bu bölgede yaşadığı da bölge hakkında fazlasıyla öne çıkan detaylardan sadece birisi.

Gökliman Koyu ve Plajı

antalya koylarıAntalya plajları ve koyları
arasında Finike ilçesinin en önemli koyu ve plajı olan Gökliman, antik dönemlerde adından da anlaşılacağı üzere liman olarak kullanılmış. Bu yüzden bölgede antik kalıntıları görürseniz şaşırmayın. Bölgede sizi şaşırtacak sadece antik kalıntılar da değil. Denizin dibini görüyor olmanız, bir an önce kendinizi denize bırakma isteği oluşturacaktır. Bu koy ve plajın işletmesi Finike Belediyesi’ne bağlı bir işletmede olduğu için etrafta her türlü imkanı bulabilirsiniz. Ayrıca koyun ve plajın da son derece temiz olduğunu rahatlıkla söyleyebiliriz.

Finike Koyu

Bölgenin en sessiz ve sakin koylarından biri olan Finike Koyu, etrafta bulunan mağaraları ile dikkat çeken bir bölgedir. Kalabalık ve fazla keşfedilmemiş olması, koyun da bozulmamış olmasına ve temiz kalmasına yol açmıştır. Ayrıca etrafta yer alan mağaralar devasa büyüklükte olduğu için ilk başta sizi biraz ürkütebilir.

Antalya Kumluca Plajları ve Kumluca Koyları

Antalya plajları ve koyları içerisinde Kumluca’nın da es geçilemeyecek plajları ve koylarının olduğunu söylemek isteriz. Özellikle Çıralı Plajı ve Adrasan Koyu, yerli ve yabancı turistlerin ziyaret ettikleri zaman çıkmak istemedikleri yerler olarak bilinirler. Çıralı Plajı, tesisleri, harika kumu ve büyüleyici denizi nedeniyle, Antalya’da denizin tadını en güzel çıkarabileceğiniz yerlerden biri olarak tarif edilebilir. Adrasan Koyu ise tekne turlarıyla ünlü, denizin metrelerce altını görebildiğiniz ve size hayatınızda görüp görebileceğiniz en güzel manzaraları sunan bir koydur.

Çıralı Plajı

Etrafında kamp alanlarının olduğu, plaj içinde bar, restoran vb. işletmelerin bulunduğu, girişi ücretsiz olan, denizi son derece bakımlı ve Antalya’nın en iyi kumsallarından birine sahip olan Çıralı Plajı, Kumluca’da kesin olarak uğramanız gereken bir yerdir. Kumluca plajları ve koyları içerisinde yüzmeye en elverişli nokta olan Çıralı Plajı, oldukça durağan bir denize sahiptir. Kamp severler ücretli veya ücretsiz birçok kamp alanında konaklayarak hem manzaranın hem denizin tadını çıkarabilirler. Tatil sezonunda aşırı kalabalık olan bu plajın, bahar aylarında son derece keyifli olduğu söylenebilir.

Adrasan Koyu

antalya koylarıAntalya plajları ve koyları
arasında en ünlü koyların başında gelen Adrasan Koyu, temiz deniziyle tanınır. Adrasan’ın denizi o kadar berraktır ki yüzerken veya suyun derinliklerine daldığınız birçok deniz canlısını rahatlıkla görebilirsiniz. Dalış meraklıları için harika bir yer olan Adrasan Koyu, aynı zamanda zıpkınla balık avlamak isteyenler için de harika fırsatlar sunar.

Olimpos

Olimpos gezilecek yerler arasında ve hatta kesinlikle görülmesi gereken yerler arasında yer almalıdır. Kendinize Olimpos gezi rehberi hazırlıyorsanız, rehberinizde Olimpos’a birçok ayrı parantez açmanız gerekir. Caretta carettaları ile ünlü olan Olimpos, yeşil ve mavinin en güzel buluşma noktalarından biri olarak nitelendirilebilir. Harika bir sahili olan Olimpos, plaja giderken sizi birçok ağaç ev ve kamp alanıyla karşılar.

Korsan Koyu

antalya koylarıKumluca koyları rehberi arıyorsanız, bu yazının tam sizin için olduğunu söylemek isteriz. Kumluca’nın en popüler koylarından tutun da en gizli koylarına kadar yazımızda yer almaktadır.

Kumluca plajları ve koyları arasından en gizlisinin Korsan Koyu olduğu söylenebilir. Kumluca merkezine biraz uzak olan Korsan Koyu, tatilciler tarafından pek keşfedilmemiş bir yerdir. Korsan Koyu kayalıkların arasında kalan son derece sakin, berrak ve turkuaz mavisi deniziyle ünlüdür. Bu yüzden Kumluca’ya gittiğinizde mutlaka uğramanız gereken bir yerdir.

Papaz Koyu

Antalya plajları ve koyları
arasında az bilinen bir diğer koy ise Papaz Koyu’dur. Papaz Koyu meraklıları, kamp severler ve tatilinde huzuru arayanlar için harika bir yerdir. Özellikle Nisan-Mayıs aylarında bölgede motosiklet etkinlikleri düzenlenir. Bu sayede ücretsiz kamp yapabilirsiniz. Papaz Koyu küçük bir sahili olmasına karşın, az kişi tarafından bilindiği için yılın her dönemi nispeten sakindir. Bahar aylarında denizi hem soğuk hem de biraz dalgalıdır. Bu yüzden tam tatil sezonunda denizin tadını doyasıya çıkarabilirsiniz.

Antalya Kemer Plajları ve Kemer Koyları

Kemer plajları ve koyları bakımından Antalya’nın en ünlü ilçelerinden biridir. Bölgede fazlasıyla tatil köyü bulunur. Yabancı turistlerin en çok akın ettiği yerlerin başında gelir. Antalya’da mutlaka uğramanız gereken ilçelerden biridir.

Beldibi Mağarası ve Denizi

Kemer gezi rehberi ve Kemer gezilmesi gereken yerler araştırması yaptığınızda, Beldibi Mağarası ve Denizi’nin hemen ilk sırada çıktığını göreceksiniz. Nasıl çıkmasın ki? Beldibi belki de Antalya’nın en büyüleyici yerlerinden biri olarak nitelendirilebilir. Denizde yüzerken, altınızdan geçen canlılardan gözlerinizi alamayacaksınız. Ayrıca Beldibi Mağarası’na yüzerek giderek, deniz keyfinizi daha heyecan verici bir hale getirebilirsiniz.

Ayışığı Plajı

Antalya plajları ve koyları
arasında belki de en çok tercih edilen plajların başında Ayışığı Plajı gelir. Kemer’in en kolay ulaşım sağlanan plajlarından biridir. Etrafında her türlü işletmenin bulunduğu plajın, ince kumları ve turkuaz mavisi denizi nedeniyle, bölgede tahmininizden de fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz.

Alacasu Koyu

Kemer’de kamp yapmak, doğanın tadını çıkarmak ve aynı zamanda çadırınızın denize çok yakın olmasını istiyorsanız, Alacasu Koyu’nu mutlaka tercih etmelisiniz. Alacasu Koyu, Likya Yolu üzerinde bulunan ve bölgenin en sakin koylarından bir bölgedir. Kamp severlerin en uğrak noktası olan Alacasu Koyu, günü birlik de olsa kamp yaparak da olsa mutlaka ziyaret edilmelidir.

Antalya Merkez Plajları ve Antalya Merkez Koyları

Antalya plajları ve koyları sadece ilçelerinde saklı değil. Konyaaltı Plajı, Antalya’nın en ünlü plajıdır ve hatta ününü dünyaya duyurmuştur. Lara Plajı ve İnciraltı Plajı da Antalya merkez plajları olarak bilinirler.

Konyaaltı Plajı

antalya plajlarıGeneli ince çakıldan oluşan Konyaaltı Plajı, Antalya’nın en güzel plajları arasında yer alır. Rus turistlerin tatil sezonunda akın ettiği plajda, her medeniyetten insan görebilirsiniz. Çevrede her çeşit işletmenin bulunması nedeniyle aşırı keyifli bir deniz macerası yaşayabilirsiniz. Ayrıca plajda su sporlarıyla da maceranıza unutamayacağınız anlar katabilirsiniz.

Lara Plajı

Antalya’nın Lara bölgesinde bulunan Lara Plajı, Konyaaltı Plajı’na göre biraz daha sakin bir plajdır. Tatil sezonunda aşırı derecede yoğun olsa da Konyaaltı kadar fazla tercih edilmez. Plajın belirli kesimlerinde ince kumlar bulabilirsiniz. Ayrıca son derece sakin ve sığ bir denizi vardır.

İnciraltı Plajı

Lara Plajı’na çok yakın bir lokasyonda olan İnciraltı Plajı, Antalya halkı tarafından en çok tercih edilen plajların başında yer alır. Falezlerle birlikte iç içe bir plaj deneyimi yaşamak istiyor ve şehrin göbeğinde sakin bir deniz keyfi sürmek istiyorsanız mutlaka tercih etmelisiniz.

Antalya Manavgat Plajları ve Manavgat Koyları

Antalya plajları ve koyları listesi hazırlıyorsanız, Manavgat’ı es geçmemelisiniz. Antalya’nın hem turizm hem de ekonomik açıdan en büyük ilçelerinden biri olan Manavgat, size ücretsiz olarak son derece iyi deneyimler yaşayabileceğiniz plajlar sunar.

Evrenseki Plajı

Manavgat plajları arasında en iyi plaj olarak gösterilen Evrenseki Plajı, ince kumu, sığ ve durağan denizi ile tanınan bir plajdır. Plajın büyüklüğü sizi şaşırtabilir ancak bu yoğun turizm sezonlarında tatilcilere büyük avantaj sağlar. Manavgat’ta es geçilmemesi gereken plajların başında gelir. Ayrıca mavi bayraklı bir plajdır.

Sorgun Plajı

antalya plajlarıManavgat plajları arasında en çok tercih edilen bir diğer plaj ise Sorgun Plajı’dır. Sorgun Plajı, biraz dalgalı ve birden derinleşen bir plajdır. Çakıl ve kum karışımı bir yapıya sahip olan bu plaj, acemiler için pek uygun bir plaj değildir. Sabah saatlerinde tercih edilmesi, plajın keyfini daha iyi sürebilmenize neden olur.

Çolaklı Halk Plajı

Antalya plajları ve koyları
arasında en minik ancak en mütevazı plaj denildiği zaman akla direkt Manavgat’taki Çolaklı Halk Plajı gelir. Yaklaşık 100 metrelik bir alanda bulunan bu plaj, yoğun ilgi görmez. Denizi az dalgalıdır ve ince kumlara sahiptir. Bu yüzden yüzmeyi yeni öğrenenler için mutlaka tercih edilmesi gereken bir plaj olarak bilinir.

Antalya Alanya Plajları ve Alanya Koyları

Antalya’nın en ünlü ilçesi olarak kabul edilen Alanya, birçok plaj ve koya sahiptir. Yazın Rus turistler başta olmak üzere, birçok ülkede turisti ağırlayan Alanya, bu nedenle sezonu yoğun geçirir. Ayrıca işletmelerin çoğu turistlere hitap ettiği için fiyatlar biraz pahalı gelebilir. Bahar aylarında gidilmesi hem yoğunluk hem de fiyatlar bakımından tatilciler için daha avantajlı olur.

Kleopatra Plajı

Antalya plajları ve koyları
arasında namını en çok duyacağınız plajların başında gelir. Mısır Kraliçesi Kleopatra’nın plajı olarak bilinen bu plaj, milattan önceki dönemlerde kendisine Mısır Kralı tarafından hediye edilmiştir. Rivayete göre kraliçe, her gün bu plajda banyo olur ve özel bir tünelle kaleden plaja inermiş.

Damlataş Plajı

Alanya’nın en çok tercih edilen plajlarından biri olarak bilinir. Damlataş Plajı, adını tarihi Damlataş Yarımadası’ndan almıştır. Yarımadaya sırtını dayamış olarak konumlanan bu plaj, bu yüzden durağan ve rüzgardan uzak bir denize sahiptir. İnce kumu ve berrak suları nedeniyle Alanya halkı veya turistlerin en gözde noktalarından biridir.

İncekum Plajı

antalya plajlarıYüzmeyi yeni öğrenen, sakinlik arayan ve aileler için biçilmiş kaftan olan İncekum Plajı, adından da anlaşılacağı üzere ince kumları nedeniyle tercih edilir. Öte yandan denizi son derece sığ ve birden alçalmayan bir deniz olması nedeniyle fazlasıyla tercih edilir. İncekum Plajı’nın su kalitesinin yüksek olması, yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çeken bir başka detaydır.

Yazımızda Antalya’daki en güzel plajları ve koyları neler sizinle paylaştık. Eğer Antalya’ya gelip, gezilecek yerleri görmek istiyorsanız, Antalya gezilecek yerler yazımızı okuyabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sık sorulan sorular bölümünde, ayrıntı istemeyenler için plajlarla ilgili sorulara kısa kısa cevap vereceğim.

Antalya Plajları Neler?

Kekova, Kaputaş Plajı, Patara Plajı, Sülüklü Plajı, Olimpos ve Ayışığı Plajı Antalya plajları içerisinde yer alır. Tüm bu plajlarda eğlenceli vakitler geçirebilir ve denizin tadını çıkarabilirsiniz. 

Antalya Koyları Neler?

Gökkaya Koyu, Andrea Doria Koyu, Finike Koyu, Adrasan Koyu, Korsan Koyu ve Alacasu Koyu Antalya koyları arasında yer alır. 

Ücretsiz Antalya Plajları Hangileri?

Antalya halk plajları genel olarak ücretsiz. Bunların yanında Antalya’daki birçok plaja ücretsiz şekilde girebilirsiniz. Ücretli olan yerler sadece otellere ait olan yerlerdir. Her plajda ücretsiz kısım mutlaka bulunmaktadır.

“Antalya Plajları ve Antalya Koyları [EN GÜZEL PLAJLAR]” üzerine 18 yorum

 1. bir Antalyalı olarak şunu söylemek istiyorum ki benim bile bilmediğim bazı yerleri burada gösterir misiniz çok teşekkür ederim Beni ziyaret etmek isteyen arkadaşlara burayı okuyarak buraya çalışarak buradan hazırlanarak bir gezi planı oluşturuyorum

  Cevapla
 2. ANTALYA’DA YAZ TATILI YAPMAYI SEVIYORUM ve güvenilir bir firma arıyordum gayet güvenilir bir firma bulabildim sonunda kendilerine teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum

  Cevapla
 3. Deniz doğa ve stres atmak yüzme keyfini yaşamak iklimi müsait bölge ile sizde biraz stres atmak için bir deneyin

  Cevapla
 4. ANTALYA da tatil yapmayı seven birisi olarak güvenilir bir firma arıyordum en sonunda bulabildim gayet güvenilir bir firma oldukları için kendilerine teşekkür ediyorum iyi çalışmalar diliyorum

  Cevapla
 5. İdda severler için çok güzel bir site . Analiz ve tahminler oldukça başarılı. Herkese tavsiye ederim

  Cevapla
 6. Gezmeyi çok sevdiğimden Antalya plajlarını araştırıyordum . Buraya rastladım iyi ki de rastladım. Bilmediğim çok güzel plajlar varmış . Siteyi çok beğendim.

  Cevapla
 7. Antalya plajlarına uzun zamandır tatil amaçlı gitmeyi düşünüyordum gerçekten harika bir yazı olmuş bayıldım emeğinize sağlık teşekkürler

  Cevapla

Yorum yapın