Hakkımızda

Hakkımızda

Yerler.com.tr Nedir

Merhaba! Benim adım Kamil Naim ALTINTAŞ, Yerler.com.tr’nin kurucusuyum. 2019 yılında, sosyal medya yönetimi ve e-ticaret alanındaki başarılı çalışmalarım sayesinde, internet dünyasına hakim birisi olarak hayatımda yeni bir sayfa açmaya karar verdim. Şu an 3 çalışma arkadaşım ile birlikte yürüttüğümüz Yerler.com.tr projemizde tatil ve seyahat konusundaki tutkumuzu kullanarak sizler için içerikler üretiyoruz. 

 

rahmi koç müzesi giriş ücreti
belgrad ormanı giriş ücreti
Hakkımızda

Hedeflerimiz

Amacımız, tatil ve seyahat kültürünü herkes için daha ulaşılabilir ve keyifli kılmaktır. Gezinin bir lüks olarak algılandığı ve pahalı bulunduğu düşüncesiyle mücadele ederek, ülkemizin güzelliklerini uygun fiyatlarla keşfetmenin mümkün olduğunu göstermek istiyoruz. Ülkemizdeki olağanüstü yerleri keşfetmek için yüksek bütçeler ayırmak zorunda değiliz; çoğu kez fiyat performans açısından oldukça uygun seçenekler mevcut. Önemli olan, bu yerleri keşfetmek ve keşifleri paylaşmak.

Hakkımızda

Yayın Platformlarımız

İçeriklerimizi sadece web sitemizde değil aynı zamanda Instagram, Twitter gibi sosyal medya platformlarında da paylaşıyoruz. Bizi sosyal medya hesaplarınız ile de takip edebilirsiniz!

konya japon kyoto parkı
Hakkımızda

İletişim

Yerler.com.tr, siz değerli gezginlerle bir araya gelerek, seyahat tutkusu ve keşiflerin eşsiz dünyasına açılan bir kapıdır. Bu platformda, sizlerle birlikte daha fazla güzellik keşfetmek ve unutulmaz anılar biriktirmek için sabırsızlanıyoruz!

Bize ulaşmak veya gezilerimizle ilgili daha fazla bilgi almak için info@yerler.com.tr adresine mail atabilirsiniz.

 
Hakkımızda

Son olarak

Haydi, Yerler.com.tr ile keşiflere yelken açalım ve dünyanın güzelliklerini birlikte keşfedelim!

anadolu kavağı
Nereden Nereye

Yerler.com.tr Büyüyor!

120+ Gezi Rehberi

Size 120’den fazla farklı destinasyonu bloğumuzda anlattık. 

5+ Yıllık Çalışma

5 yıldan fazla süredir bloğumuzu geliştirmeye çalışıyoruz. 

100.000+ Aylık Ziyaretçi

Bloğumuz günden güne gelişiyor ve her geçen gün okurlarımızın sayısı artıyor!