Ana sayfa » Gezilecek Yerler » VİAPORT VENEZİA AVM NEREDE? NASIL GİDİLİR?

VİAPORT VENEZİA AVM NEREDE? NASIL GİDİLİR?

Viaport Venezia AVM nerede? Viaport Venezia AVM Nasıl gidilir? Kuzeydoğu İtalya’da bulunan ve kanalları, bu kanallarında yapılan keyifli gondol turları ile ünlenen Venedik şehrinden esinlenilerek yapılan Viaport Venezia AVM diğer alışveriş merkezlerinden barındırdığı konsept ile ayrılıyor.

Ünlü Venedik kanallarından uyarlanan yaklaşık olarak 1 km uzunluğa sahip kanalda gondol keyfi yaparak çok keyifli vakit geçirmenizi, kendinizi Venedik’teymiş gibi hissetmenizi sağlayan Venezia AVM son dönemlerin popüler mekanları arasında bulunuyor. Venedik esintili, gondola binilebilen kanallar üzerinde oluşturulan köprüler de yaratılan farklı havanın bir parçası ve mekanı çekici kılan etkenlerden sadece bir tanesi.

Viaport Venezia AVM’ye Nasıl Gidilir?

Viaport Venezia Avm nerede, Viaport Venezia Avm nasıl gidilirVenezia AVM nerede diye merak ettiğinizi biliyoruz. Viaport Venezia AVM adresi İstanbul’un Gaziosmanpaşa ilçesidir. Metris Cezaevi’nin yanına yapılan Viaport Venezia AVM’ye gitmek için kullanabileceğiniz otobüs hatları O-78C,O-336E,O-336Y, O-36EM, O-36T tramvay hatları ise Tramvay-4’tür.

İstanbul’un Avrupa yakasında alışverişe yeni bir soluk getiren Venezia Avm, 30 Temmuz 2015‘te resmi bir törenle kapılarını ziyaretçilerine açtı. İtalyan mimarisinin İstanbul’daki yansımalarından olan ve bu yönü ile ziyaretçilerinde hayranlık uyandırıcı etkiler bırakan Viaport Venezia AVM, yaklaşık olarak 200 mağazası ile insanlara çok çeşit ve uygun fiyat imkanı sunuyor.

AVM sevmeyenlerin bile ilgisini çekecek olan, İstanbul’un en ilginç mekanları arasında yer alan Viaport Venezia Avm 26.000 metrekarelik ofis alanı, 2000 konut ve 68.000 metrekarelik kiralanabilen alan içeriyor. İçerisinde barındırdığı konutlar nedeniyle klasik AVM’lerden ayrılan Viaport Venezia Avm, tam bir yaşam merkezi konumunda.

Ailenizle İstanbul’da keyifli vakit geçirebileceğiniz, hafta sonlarını değerlendirebileceğiniz mekanlardan olan Viaport Venezia AVM, içerdiği çocuk oyun alanı ile de ziyaretçilerine büyük kolaylık sağlayarak her yönü ile tam donanımlı bir alışveriş merkezi olduğunu kanıtlıyor.

Sadece yurt içinden değil yurt dışından da pek çok ziyaretçi alan, etkileyici bir dış görünüme sahip Venezia AVM mağazalarında pek çok ünlü markanın ürünlerine çok uygun fiyata ulaşmanız mümkün. Venezia AVM mağazalarında alışveriş yapmanın yanında, Venezia AVM’de yer alan çeşitli yemek restoranlarında, kafelerde açık alanda yeme içme ihtiyacınızı giderebilir, alışverişin tatlı yorgunluğunu üzerinizden atmak için mola verebilirsiniz.

Gün boyu vakit geçirebileceğiniz bir mekan olan Venezia AVM, sevdiklerinizle farklı etkinlikler gerçekleştirmenize de imkan tanıyan İstanbul’daki ayrıcalıklı yapılardan. Sevdiklerinizle eğlenceli vakit geçirmenizi sağlayacak büyük bir oyun salonuna sahip Viaport Venezia AVM’nin geniş alanlı ve yüksek tavanlı oyun salonunu mutlaka deneyimlemelisiniz.

AVM açısından zengin illerimizden olan İstanbul’da kapalı alışveriş merkezlerinin aksine açık alanda alışveriş fırsatı sunarak farklı bir AVM deneyimi yaşatan Venezia AVM, bu yönüyle ziyaretçilerinden tam not alıyor. Açık alışveriş alanı 16.000 metrekarelik bir alana sahip AVM’nin Bu açık alışveriş alanı Venezia Çarşı Pazar olarak adlandırılıyor.

Viaport Venezia AVM sinema, AVM’nin açıldığı günden beri ziyaretçilerinin en sık taleplerinden biri oldu. AVM açıldıktan belli bir süre sonra hizmet vermeye başlayan bu yüzden ziyaretçilerine heyecanlı bir bekleyiş süreci yaşatan Venezia AVM sinema, AVM’nin en çok tercih edilen noktalarından. Vizyona giren tüm filmlere kolay bir şekilde erişmenizi sağlayan Venezia AVM sinema AVM geziniz sırasında uğrayabileceğiniz keyifli duraklarından.

Sizin de İstanbul’a uğradığınızda mutlaka uğramanızı tavsiye ettiğimiz, Venedik’i ayağınıza getiren kanalında gondol keyfini kesinlikle tatmanız gereken Viaport Venezia AVM’nin açık alanında alışveriş deneyimini mutlaka yaşamalı, yeme – içme alanlarında vakit geçirmeli ve sinemasını deneyimlemelisiniz.

Viaport Venezia AVM’nin açılış – kapanış saatleri 11.00 – 23.00 saatleri arasında.  Ayrıca Avm’nin sunduğu hizmetler arasında ücretsiz kapalı otopark da bulunuyor.

İstanbul’da sevgiliyle gidilecek yerler yazımızdan gezilmesi gereken güzel yerleri görebilirsiniz. Ayrıca İzmir’e gelirseniz, İzmir’de sevgiliyle gidilecek yerler yazımıza göz atmayı da unutmayın.

 

Viaport Venezia AVM Nerede?

Venezia AVM’nin adresi, Eski Edirne Asfaltı Metris Kavşağı Küçükköy Gaziosmanpaşa İstanbul’dur.

Viaport Venezia AVM’ye Nasıl Gidilir?

Metris Cezaevi’nin yanına yapılan Viaport Venezia AVM’ye gitmek için kullanabileceğiniz otobüs hatları O-78C,O-336E,O-336Y, O-36EM, O-36T tramvay hatları ise Tramvay-4’tür.

Viaport Venezia AVM Sinema Var Mı?

Evet, sinema var ve sineması çok ilgi görüyor.

Yorum yapın